Ubezpieczenia

Ubezpieczenie zdrowotne

Ubezpieczenia zdrowotne i na życie –
Gdynia i cała Polska

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz wybrać dobre ubezpieczenie zdrowotne czy na życie, jesteś we właściwym miejscu.
Specjaliści z naszej multiagencji ubezpieczeniowej z Gdyni przedstawią Ci najkorzystniejsze oferty, spośród których będziesz mógł wybrać tę, która będzie odpowiadać Twoim indywidualnym potrzebom i wymaganiom.

Czym jest i co obejmuje ubezpieczenie zdrowotne?

Na początku warto zaznaczyć, że zgodnie z konstytucją każdemu obywatelowi Polski przysługuje prawo do ochrony zdrowia i świadczeń medycznych finansowanych ze środków publicznych. Trzeba jednak wiedzieć, że istnieje także dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne, które jak sama nazwa wskazuje, można wykupić zupełnie dobrowolnie. Dzięki tego rodzaju polisie lub specjalnemu abonamentowi można uzyskać dostęp do dodatkowych świadczeń medycznych. Co więcej, za sprawą takiego ubezpieczenia można ubiegać się o zwrot kosztów związanych z wizytami w prywatnych gabinetach, pobytami w szpitalu itp.
Ubezpieczenie
Jak wybrać najlepsze ubezpieczenie?
Na chwilę obecną oferta ubezpieczeń jest naprawdę szeroka. Dlatego, jeśli chcesz wybrać najatrakcyjniejszą polisę, zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych ekspertów.
Specjalnie dla Ciebie przygotujemy zestawienie najkorzystniejszych ofert, dzięki czemu będziesz mógł w pełni świadomie wybrać najlepsze ubezpieczenie zdrowotne i na życie.

Co to jest ubezpieczenie na życie?

Poza tym, że możesz skutecznie chronić zdrowie swoje i swoich najbliższych, coraz większa liczba towarzystw daje też możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie.
Tego rodzaju polisa ma na celu zabezpieczenie finansowe wskazanych przez ubezpieczonego osób na wypadek jego śmierci, pogorszenia zdrowia itp. W niektórych wariantach daje też możliwość pomnażania kapitału oraz gromadzenia oszczędności.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie zdrowotne i na życie?

Tego typu polisy są szczególnie istotne w sytuacjach, kiedy inne osoby są od nas zależne, np. współmałżonek, dzieci czy pozostali członkowie rodziny. Im ta zależność jest większa, tym bardziej warto zastanowić się nad wykupieniem odpowiedniego ubezpieczenia zdrowotnego oraz na życie. Co więcej, tego typu produkty są polecane, gdy mamy na swoim koncie znaczące zobowiązania finansowe (kredyt firmowy, hipoteczny itp.).
Nie zwlekaj
Zarejestruj się i znajdź ubezpieczenie
idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!
Agent ubezpieczeniowy odpowiada