Ubezpieczenia

Nasza oferta

Ubezpieczenie

Samochodowe

Interesuje Cię tanie ubezpieczenie samochodu OC, AC lub Assistance?

Jeśli tak, doskonale trafiłeś! Nasza profesjonalna multiagencja ubezpieczeniowa może zagwarantować szeroki wachlarz polis ubezpieczeniowych.

W naszej ofercie znajdują się nie tylko obowiązkowe ubezpieczenia OC, ale także szeroki zakres polis Autocasco.

Ubezpieczenie

Turystyczne

Zastanawiasz się, jaki ubezpieczyciel zaproponuje Ci najatrakcyjniejsze ubezpieczenie turystyczne?

Wybierasz się za granicę i zastanawiasz się nad wykupieniem polisy podróżnej? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu.

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy zestawienie ofert i przekażemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące ubezpieczeń turystycznych.

https://asekureo.pl/user/interest_company_lead.php
Ubezpieczenie

Firmowe

Działając jako nowoczesne biuro ubezpieczeniowe, wszystkim naszym klientom możemy zaproponować bogaty wybór polis umożliwiających zabezpieczenie nieruchomości takich jak dom, mieszkanie itp.

Nasi wyspecjalizowani pracownicy pomogą w zidentyfikowaniu potrzeb, a także w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania.

Ubezpieczenie

Majątkowe

Zależy Ci na korzystnym ubezpieczeniu Twojego mienia? Spalenie, zalanie, kradzież z włamaniem – to tylko niektóre zagrożenia, na jakie może być wystawione Twoje mieszkanie, dom i przynależące do nich rzeczy czy obiekty. Upewnij się, że w takim wypadku uzyskasz odpowiednią rekompensatę.

Skorzystaj z naszej pomocy i dowiedz się więcej o najlepszych polisach. Dzięki nam będziesz mógł zabezpieczyć się przed dotkliwymi skutkami działania żywiołów, jak i szkód powstałych w wyniku przestępczych działań osób trzecich.

Ubezpieczenie

Życiowe

Trudno przewidzieć, jakie sytuacje wydarzą się w życiu. Wypadek, trudna choroba lub inne przypadki mogą skończyć się w najtragiczniejszy sposób. W takiej chwili warto pomyśleć o bliskich. Jeśli interesuje Cię ubezpieczenie życiowe, gwarantujące stabilizację finansową najbliższym w przypadku Twojego nagłego i niespodziewanego odejścia, to właśnie dzięki nam znajdziesz najlepsze polisy.

Zgłoś się do nas i sprawdź, co możemy zaoferować. Dobierzemy propozycje tak, aby całkowicie spełnić Twoje oczekiwania.

Wygodne

Kredyty

Szukasz sposobu na szybkie finansowanie inwestycji na najatrakcyjniejszych warunkach? Interesuje Cię kredyt gotówkowy, hipoteczny lub konsolidacyjny?

Skorzystaj z możliwości, jakie daje Asekureo. Dzięki nam znajdziesz dopasowane do Twoich potrzeb propozycje. Przedstaw swoje oczekiwania – wybierz rodzaj kredytu, jego wysokość, a także wielkość rat, w jakich chciałbyś go spłacać. Zostaw swoje dane kontaktowe, a nasi specjaliści szybko dostarczą Ci najlepsze warianty, jakie są dostępne na rynku.

Agent ubezpieczeniowy odpowiada