Obsługiwane towarzystwa
Compensa
Dowiedz się jaką ofertę ma dla Ciebie Compensa

Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group oraz Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A. Vienna Insurance Group działają od wielu lat na polskim rynku, wciąż rozwijając swoją ofertę, standardy obsługi i sieć sprzedaży, aby wyprzedzać oczekiwania rosnącej liczby Klientów. Jesteśmy częścią koncernu Vienna Insurance Group, lidera ubezpieczeniowego w Europie Środkowo – Wschodniej.

Axa Direct
Oferta dużej firmy ubezpieczeniowej

Zdecydowanie jedna z najstarszych firm w branży, której korzenie sięgają aż 1816 roku. Towarzystwo ubezpieczeniowe Axa Direct pochodzi z Francji, a jego siedziba główna mieści się w Paryżu. Jest zdecydowanie jedną z największych ubezpieczalni na świecie. Jej usługi dostępne są w niemal całej Europie, na Bliskim Wschodzie, w Azji, Australii, Afryce oraz Ameryce Północnej i Południowej. W Polsce pojawiła się wraz z końcem 2006 roku, oferując swoje produkty online i telefonicznie. Obecnie cieszy się dużym zaufaniem wśród wielu klientów. Firma posiada szeroki pakiet ubezpieczeń. Proponuje polisy na życie, zdrowotne, ochronę majątków, dla kierowców i wiele innych. Oprócz tego zajmuje się doradztwem inwestycyjnym. Oddziały Axa Direct w Trójmieście znajdują się m.in. przy ulicy Norwida 4 w Gdańsku.

Ergo Hestia
Jeżeli masz pytania skontaktuj się!

Jedno z polskich towarzystw ubezpieczeniowych, które swoją siedzibę główną ma w Sopocie. Ergo Hestia powstała w 1991 roku i należy do najpopularniejszych ubezpieczycieli w kraju, świadcząc usługi ponad 3 mln osób prywatnych i kilkuset tysiącom przedsiębiorstw. Proponuje szeroki pakiet polis dla klientów indywidualnych i biznesowych. Wśród jej produktów są zarówno ubezpieczenia zdrowotne, na życie, jak i majątkowe. Obok działalności ubezpieczeniowej i pokrewnych (firma stworzyła własny system likwidacji szkód), podejmuje także inicjatywy społeczne (wsparcie młodzieży, osób niepełnosprawnych itd.). Oddziały Ergo Hestii można odwiedzić w Gdańsku m.in. w Alfa Centrum przy ulicy Kołobrzeskiej 41 C. W Gdyni również znajdzie się kilka jej punktów sprzedaży, w tym np. na ulicy Batalionów Chłopskich 12.

Generali
Oferta dużej firmy ubezpieczeniowej

ZGenerali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych, która od ponad 185 lat jest synonimem bezpieczeństwa i innowacyjności, zaspokajając zróżnicowane i wciąż zmieniające się potrzeby milionów Klientów na całym świecie. W Polsce Grupa Generali obecna jest od 1998 r. Stale buduje swoją siłę stawiając na zdywersyfikowany model biznesowy oparty na trzech kluczowych obszarach: ochronie majątku i życia Klientów indywidualnych, zarządzaniu oszczędnościami emerytalnymi oraz ubezpieczeniach korporacyjnych. Generali stawia na długoterminową współpracę z Klientami kompleksowo chroniąc to, co najcenniejsze, na każdym etapie ich życia i rozwoju. Generali obserwując światowe trendy buduje ubezpieczenia przyszłości poprzez odpowiednie dostosowywanie się do zmian, które dotykają naszych Klientów i partnerów biznesowych każdego dnia.

HDI
Zanim kupisz zasięgnij porady eksperta

Choć jej tradycje sięgają 100 lat wstecz, to w Polsce obecna jest od 2002 roku. Firma ubezpieczeniowa HDI łączy w sobie doświadczenie TUiR Warta S.A. (przez którą jej produkty są oferowane) z nowoczesnym podejściem właściciela – grupy Talanx, mającej siedzibę w Niemczech, w Hanowerze i jej partnera strategicznego – japońskiej ubezpieczalni Meiji Yasuda. Towarzystwo to funkcjonuje w wielu krajach na całym świecie. Wśród jego propozycji dostępne są ubezpieczenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców. Gwarantuje przede wszystkim ochronę majątkową, jednak w katalogu nie brak też innych polis, w tym zdrowotnych, na życie i dla kierowców. Obecnie jest jednym z najszerzej rozpoznawalnych TU w kraju. Oddział HDI Asekuracja w Gdyni można znaleźć przy ulicy 10 Lutego 16, na drugim piętrze.

Proama

Należy do najszybciej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce. Powstała w Czechach Proama funkcjonuje na polskim rynku od marca 2011 roku, jednak jej tradycje sięgają aż do 1900 roku. W tym momencie należy do Grupy Generali, czyli włoskiego giganta, funkcjonującego w branży od 1831 roku, obecnego w dziesiątkach krajów na całym świecie. Ma bogaty wybór polis dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. W jej katalogu nie brak produktów dla kierowców, w tym assistance, majątkowych, turystycznych i ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków. Oferuje sprzedaż zarówno online, telefonicznie, jak i u agentów. W Gdańsku i Gdyni można skontaktować się również z partnerami firmy. Towarzystwo Proama cieszy się dużym zaufaniem, co znalazło swój wyraz w dynamicznym wzroście klientów w krótkim czasie.

PZU
Jedno z największych Towarzystw Ubezpieczeniowych w Polsce

Polska i jedna z najstarszych ubezpieczalni z historią sięgającą aż 1803 roku. PZU, którego pełna nazwa brzmi Grupa Kapitałowa Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń SA, jest jednym z największych w Polsce (zajmuje obecnie 1. miejsce) i Europie Wschodniej ubezpieczycieli. Jej siedziba mieści się w Warszawie. Jako jedno z najstarszych TU w kraju cieszy się wciąż dużym zaufaniem i przywiązaniem klientów. Obecnie ilość produktów ubezpieczeniowych PZU szacuje się na około 200 rodzajów. Wśród nich są zarówno OC, AC, NNW i assistance, ale i polisy na życie, majątkowe i fundusze emerytalne. Towarzystwo proponuje także programy oszczędnościowe i otwarte fundusze inwestycyjne. W Gdańsku oddział znajduje się m.in. przy ulicy Obrońców Wybrzeża 27, w Gdyni zaś można udać się do placówki, położonej przy ulicy Morskiej 189.

Metlife

Na polskim rynku istniejemy od 1990 roku. Oferujemy ubezpieczenia na życie w tym wypadkowe i zdrowotne, produkty emerytalne i fundusze inwestycyjne. Klienci przede wszystkim Najważniejsi są klienci i to, w jaki sposób możemy ich wspierać. Tylko w 2019 roku wypłaciliśmy 1 035,5 mln złotych odszkodowań i świadczeń brutto. dpowiedzialność społeczna Od ponad 40 lat działa Fundacja MetLife, która kontynuuje długą tradycję społecznego zaangażowania MetLife. W Polsce nasze programy są regularnie wyróżnianie w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre Praktyki" Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Od lat współpracujemy z Fundacją Młodzieżowej Przedsiębiorczości i pomagamy młodym ludziom zdobywać wiedzę oraz umiejętności, dzięki którym skutecznie realizują swoje zawodowe plany. Uczestniczymy w programach Stowarzyszenia Olimpiady Specjalne dla dzieci z niesprawnością intelektualną i wspieramy projekty Fundacji Habitat for Humanity. W wolontariacie dla tych organizacji z dużym zaangażowaniem uczestniczą pracownicy i agenci MetLife.

Warta

Polska grupa ubezpieczeniowa Warta TUiR S.A. należy do najszerzej znanych w kraju. Jej historia sięga aż 1920 roku. Obecna siedziba mieści się w Warszawie, a sama firma jest członkiem grupy Talanx, czyli niemieckiego branżowego giganta, któremu partneruje japońska Meiji Yasuda. Stąd też HDI Asekuracja stanowi część towarzystwa Warta. Wśród produktów TU widnieją polisy skierowane do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Warto przy tym zaznaczyć, że firma obsługuje zarówno małe, średnie, jak i duże działalności, oferując zindywidualizowane warunki. Dla osób prywatnych ma propozycje w zakresie ubezpieczeń komunikacyjnych, majątkowych, na życie i zdrowie oraz mieszkaniowych. W Gdańsku można znaleźć jej agenta m.in. przy ulicy Witosa 9, w Gdyni natomiast przy ulicy Kołłątaja 1.

Dlaczego Asekureo?

Samotne poszukiwanie odpowiednich polis jest niemałym wyzwaniem. Wymaga dobrego rozeznania w propozycjach konkurencyjnych firm ubezpieczeniowych, a także dotarcia do detali ofert. To zaś niejednokrotnie zajmuje dłuższy czas, który trudno wygospodarować w ciągu dnia. Dlatego też Asekureo gwarantuje klientom z Gdańska, Gdyni i całego kraju profesjonalne wsparcie ekspertów. Stworzymy przejrzyste zestawienie, dzięki któremu wybierzesz najbardziej dopasowany do Twoich oczekiwań produkt.

Agent ubezpieczeniowy odpowiada