Assistance

Assistance -
Gdynia i cała Polska

Wypadek? Brak paliwa? Rozładowany akumulator? Każda z tych sytuacji może zostać rozwiązana specjalistycznym wsparciem zapewnionym przez ubezpieczyciela w ramach assistance. Coraz częściej jego podstawowe usługi przyznaje się klientom wraz z OC. Warto jednak wiedzieć, że to, co wygląda atrakcyjnie w broszurze reklamowej, w OWU bywa mocno ograniczone (np. będzie świadczone tylko w przypadku kolizji). W takim przypadku wystarczy dobrać szerszy zakres ubezpieczenia assistance osobno lub wraz z AC.

Ta dobrowolna polisa zapewnia konkretny rodzaj pomocy – serwisową, medyczną, prawną i informacyjną. Najczęściej jednak assistance odnosi się do serwisowania aut, w tym holowania. Zabezpieczenie to przydaje się głównie ze względu na fakt, że koszt usuwania samochodu z miejsca kolizji czy awarii często jest dość wysoki. Przy podpisaniu umowy warto sprawdzić jeszcze zakres OWU, w tym potencjalne ograniczenie odległości darmowego holu oraz czy (w przypadku, jeśli często podróżujesz za granicę) obejmuje także ściąganie pojazdu spoza terytorium Polski.

Szukasz w Gdańsku albo w Gdyni ubezpieczyciela, który zapewni Ci dobre i tanie ubezpieczenie assistance? Nie wiesz, na co dokładnie zwracać uwagę? Eksperci Asekureo zestawią dla Ciebie najlepsze polisy. Działamy nie tylko w Trójmieście – obsługujemy klientów z całego kraju.

Agent ubezpieczeniowy odpowiada