Ubezpieczenie domu i mieszkania - Gdynia - Agencja ubezpieczeniowa Asekureo
Agencja ubezpieczeniowa Trójmiasto - 4-Life

Ubezpieczenie domu i mieszkania – Gdynia i cała Polska

Ubezpieczenie domu

Tego typu polisa ma za zadanie przede wszystkim zabezpieczenie należącej do nas nieruchomości, a więc domu czy mieszkania wraz ze znajdującymi się w nim przedmiotami przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub utratą na skutek kradzieży. Ubezpieczenia te są zaliczane do grupy polis majątkowych.

Co obejmuje ubezpieczenie nieruchomości?

Ubezpieczenie mieszkania

W zależności od konkretnych ofert dostępnych na rynku ubezpieczenie domu lub mieszkania może obejmować ochronę:

  • murów (pomalowane ściany, kaloryfery),
  • elementów stałych (okna, drzwi, armatura sanitarna, podłogi),
  • ruchomości domowych (sprzęt RTV, AGD, meble, odzież, rzeczy osobiste).

Co wpływa na wysokość składki?

Ubezpieczenie nieruchomości

Cena ubezpieczenia takich nieruchomości jak dom czy mieszkanie jest uzależniona od wielu różnych czynników. Całkowity koszt zależy przede wszystkim od zakresu polisy oraz dodatkowych opcji (ochrona szyb od stłuczenia, ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym itp.).

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie nieruchomości?

Chociażby z tego względu, że dom czy mieszkanie to dla wielu z nas najcenniejsza część majątku. Dzięki wykupieniu odpowiedniej polisy można zabezpieczyć się finansowo na wypadek poważnych strat, a także otrzymać odszkodowanie, które pozwoli nam wyremontować lub odbudować to, co straciliśmy na skutek nieszczęśliwego zdarzenia losowego.

Jeśli mieszkasz na terenie Gdyni,Trójmiasta bądź w innym miejscu na terenie naszego kraju lub okolicy i nie wiesz, które ubezpieczenie nieruchomości wybrać, zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Specjalnie dla Ciebie przygotujemy zestawienie najkorzystniejszych polis, dzięki którym dopasujesz ofertę do swoich potrzeb.

Zarejestruj się

Nie zwlekaj. Zarejestruj się i znajdź ubezpieczenie
idealnie dopasowane do Twoich potrzeb!